1 na 1 koučink - terapie

Pokud cítíte, že se nemůžete hnout z místa, a přitom toužíte po změně a chcete pro ní udělat vše potřebné, zvažte individuální koučink – terapii. Jde o efektivní způsob seberozvoje. Na společných sezeních najdeme cestu z krize a objevíme Vaší osobní a pracovní vizi.

Co můžete očekávat ?

Koučink a terapie je cesta osobního i profesního růstu. Pomůže vám pochopit vaši současnou situaci a jak odstranit nevhodné vzorce chování. Vytvořite si osobní vizi, která vás povede po správné cestě k rozvoji osobnosti. Najdete vnitřní klid a spokojenost. Nebudu vám radit, ale povedu vás pomocí otázek a terapeutických metod, k vaším vlastním odpovědím. Pomůžu vám si uvědomit, co doopravdy chcete a co pro to můžete udělat. 

Jak to bude probíhat?

Před prvním sezení nabízím klientovi 20 min. call zdarma.

To je čas potřebný k tomu, abychom společně pochopili jeho osobní situaci a očekávání. Pro trvalou změnu ve vašem životě je třeba absolvovat sérii sezení. Nebráním se ale ani krátkodobému koučování či terapii. U vysoce motivovaných klientů, kteří už si něco odpracovali, funguje velmi dobře.  

Sezení může být osobní nebo i on-line přes Skype, WhatsApp nebo Messengeru. On-line forma není vůbec překážkou. Naopak, funguje velmi dobře.

S čím vám mohu pomoci ?

- Stojíte na životní křižovatce a nevíte kudy se vydat?
 
- Potřebujete změnu ?
 
- Jste na pokraji syndromu vyhoření ?
 
- Prožívám krizi ve vztazích ?
 
- Trápí vás profesní problémy a kariéra ?
 
- Máte pocit, že žijete bez naplnění smyslu života ?
 
- Závislosti (kouření, alkohol, jídlo, sex, TV, hazard, práce, vztahy, nakupování…)
 
- Dyslexie-dysgrafie-ADHD a jiné poruchy učení.

Kolik to stojí ?

Koučink a terapie je individuální a efektivní cesta seberozvoje, která funguje velmi dobře. Každému klientovi se věnuji individuálně a do hloubky. Jedna hodina sezení u mě stojí 1 500 Kč. V případě přijetí k vám je poplatek za cestu individuální. Před prvním sezení poskytuji 20 min. call zdarma, abychom s klientem pochopili jeho situaci, očekávání a další postup. 

Proč se to vyplatí ?

Veškeré terapeutické a koučovací techniky jsou individuálně přizpůsobeny potřebám klienta.

Pracuji se souborem několika metod a technik. Za osm let mé praxe vím, že všechna omezení jsou jen v naší hlavě. Osvobodíte se od negativních emocí, fyzických i psychických vzorců, které brání v plnohodnotném žití. Společně s klientem nacházíme vzorce, které si nasbíral v dětství a v průběhu života. Pomáhám mu, aby si uvědomil, že to, co v životě nechce, lze změnit a jak.

Jsem průvodcem v přenastavení si života podle sebe a nalezení štěstí.

NLP – EFT – Hypnóza – Kvantová terapie...

Používám tyto techniky, které fungují skvěle a nesou potřebné výsledky. Jakmile klient pochopí, jak pracovat se svou myslí, aby mu to prospívalo, začne se jeho situace obratem měnit k lepšímu.

Napište si pro více informací, nebo si zavolejte a rovnou domluvte

20 min. call zdarma.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.